KĀDU PERSONAS DATU MĒS KOPALĪGĀM AR TREŠĀM PERSONĀM

Mēs patiesi vēlamies nopelnīt un saglabāt jūsu uzticību, tāpēc mēs kopīgojam jūsu personisko informāciju tikai tad, kad tas ir nepieciešams.

Mēs varam kopīgot jūsu datus ar tālāk norādītajām trešajām personām,

ja nepieciešams, lai sniegtu jums mūsu pakalpojumus, kā norādīts šajā paziņojumā.

  • Mēs varam pārsūtīt jūsu personas datus visiem mūsu grupas uzņēmumiem (tostarp mūsu meitasuzņēmumiem, mūsu mātesuzņēmumam un jebkuram tā meitasuzņēmumam).
  • Mēs varam pārsūtīt jūsu personas datus mūsu apdrošinātājiem un profesionāliem konsultantiem riska pārvaldības, profesionālu konsultāciju un juridisku prasību nodibināšanai, īstenošanai vai aizstāvēšanai.
  • Finanšu darījumus, kas saistīti ar pirkumiem, kas veikti, izmantojot mūsu tīmekļa vietni, var apstrādāt mūsu maksājumu pakalpojumu sniedzēji.Mēs kopīgojam jūsu darījumu datus ar mūsu maksājumu pakalpojumu sniedzējiem tikai tiktāl, cik tas ir nepieciešams, lai pārvaldītu jūsu maksājumus, atmaksas un sūdzības. Lai veiktu maksājumus, mēs nododam nepieciešamos personas datus pilnvarotajam apstrādātājam Maksekeskus AS. Nomaksu maksājumu datus apstrādā HOLM Bank AS, Esto AS, AS LHV Bank. Nets Estonia AS saistībā ar kredītkaršu maksājumiem.
  • Mēs varam nodot jūsu personas datus citiem pakalpojumu sniedzējiem konkrētu pakalpojumu sniegšanai. Tie ietver, piemēram, tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējus, serveru un to uzturēšanas pakalpojumu sniedzējus, kā arī e-pasta un SMS pakalpojumu sniedzējus. Slēdzot līgumu ar apakšuzņēmējiem, mēs veicam visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu, ka jūsu personas datus aizsargā arī mūsu datu apstrādātāji.

Izvēloties maksāt pa daļām, mēs arī izpaudīsim jūsu personas datus uzņēmumiem, kas piedāvā patēriņa kredītu, kas ir skaidri norādīti maksājuma veidlapā. Šādi dati ietver jūsu attiecīgos darījumu datus un nomaksu maksājumu datus. Ņemot vērā, ka pēc šādu datu saņemšanas attiecīgās patēriņa kredītu kompānijas apstrādās Jūsu datus kā neatkarīgi pārziņi, iesakām pirms šādu datu pārsūtīšanas iepazīties ar attiecīgo kredītu kompāniju privātuma politikām.

Papildus minētajiem gadījumiem mēs varam arī nodot Jūsu personas datus trešajām personām, ja tas ir nepieciešams mūsu juridisko saistību izpildei.

Šajā sadaļā minētās trešās personas var atrasties arī ārpus Igaunijas Republikas, Eiropas Savienības vai Eiropas Ekonomikas zonas. Nododot jūsu personas datus šādām personām, mēs veiksim visus nepieciešamos juridiskos pasākumus, lai nodrošinātu, ka jūsu tiesības uz privātumu tiek pienācīgi aizsargātas. Lai iegūtu plašāku informāciju par atbilstošiem drošības pasākumiem, lūdzu, sazinieties ar mums bitboard@bitboard.ee

---

CIK ILGI MĒS UZGLABĀM JŪSU PERSONAS DATU

Mēs saglabāsim jūsu personas datus, ko apstrādājam jebkuram nolūkam vai mērķiem, tikai tik ilgi, cik tas ir nepieciešams šī mērķa vai mērķu sasniegšanai. Jebkurā gadījumā mēs saglabājam datus šādi:

  • mēs saglabājam konta datus līdz 3 (gadiem) pēc jūsu pēdējās pieteikšanās savā kontā vai pēdējā pirkuma (atkarībā no tā, kas notiek vēlāk);
  • mēs saglabājam darījumu datus līdz 10 (desmit) gadiem pēc pakalpojumu sniegšanas Jums beigām;
  • nomaksas maksājuma datus saglabājam līdz pasūtījuma izpildei vai atcelšanai;
  • mēs saglabājam ziņojumu datus līdz 3 (gadiem) pēc jūsu pēdējās pieteikšanās savā kontā vai pēdējā pirkuma (atkarībā no tā, kurš notiek vēlāk);
  • saziņas datus glabājam līdz 2 (diviem) gadiem pēc komunikācijas beigām.

Dažos gadījumos mums nav iespējams iepriekš noteikt personas datu glabāšanas laiku. Piemēram, mēs glabājam lietošanas datus tik ilgi, cik tas ir nepieciešams attiecīgās apstrādes mērķu sasniegšanai.

Neatkarīgi no citiem šīs klauzulas noteikumiem mēs saglabāsim jūsu personas datus tik ilgi, cik tas būs nepieciešams mūsu juridisko pienākumu izpildei.

---

Made on
Tilda